O nas

Nasze Centrum Ogrodnicze to rodzinna firma istniejąca na rynku od 2000 roku.

Obiekt łączy tradycyjną zabudowę murowaną o powierzchni 150 m2 oraz konstrukcję szklarniową – 200 m2. Sprzedaży roślin podporządkowanych zostało 3000 m2 oraz dodatkowe wiaty i tunel do ekspozycji kwiatów sezonowych. Przed obiektem znajduje się spory parking.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych oraz grupy Dobre Centrum Ogrodnicze. Są to organizacje zrzeszające polskie centra ogrodnicze, propagujące rozwój zieleni oraz wspierające szeroko pojętą kulturę ogrodniczą. Wyróżnia nas profesjonalizm, bogaty asortyment, fachowe doradztwo oraz wiele ciekawych inspiracji, zgodnych ze światowymi trendami.

 • Kwiaty domowe
 • Byliny
 • Kwiaty balkonowe i rabatowe
 • Drzewa i krzewy liściaste
 • Zioła
 • i wiele więcej…
 • Doniczki i osłonki wewnętrzne i zewnętrzne
 • Nawozy i środki ochrony roślin
 • Narzędzia ogrodnicze
 • Tkaniny, agrowłókniny i siatki
 • Podłoża, kora, kamień dekoracyjny

Co nas inspiruje?

Inspirację czerpiemy z miłości i pasji do roślin. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym można nie tylko zrobić zakupy, ale także spędzić miło wolny czas. Pomysły czerpiemy także z małych centrów ogrodniczych, które nie tworzą dystansu między klientem, a sprzedawcą. Panuje w nich jednak przyjazna atmosfera i pełnią również funkcję rekreacyjną.

Na terenie obiektu znajduje się kameralna altana, w której można usiąść i się zrelaksować. Dla najmłodszych stworzyliśmy plac zabaw otoczony ławeczkami. A wokół soczysta zieleń traw, drzew i krzewów.

Co nas wyróżnia?

Chęć zarażania innych naszą pasją do roślin towarzyszy nam na co dzień, dlatego staramy się, aby w naszym Centrum Ogrodniczym panował nie tylko ład i porządek, szeroki wybór asortymentu, ale także wspaniały klimat. Jest on nie tylko naszą zasługą, ale także wykwalifikowanego i zaufanego personelu. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na życzliwą obsługę, poświęcony czas i fachową poradę. Staramy się, aby jakość naszych produktów była niezmiennie wysoka.

Klienci o Nas

OPINIE TYCH, KTÓRZY NAM ZAUFALI

Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, piękne drzewka,krzewy, kompozycje kwiatowe oraz ozdoby tematyczne zbieżne z porą roku. Miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Anna Brzegowa

Świetna szkółka roślin ozdobnych. Duży wybór roślin również doniczkowych. Na ternie szkółki znajduje się przestronna hala z narzędziami oraz materiałami ogrodniczymi. Na placu można zobaczyc swietne przpykłady tego jak urządzić ogród. Znajduje się tam również mały plac zabaw dla dzieci. Ponadto miła fachowa obsługa oraz duży parking.

Szymon Korta

Drzewek do wyboru, do koloru, cięte czy w donicy, duże, małe, wszystkie bardzo ładne i zadbane. Dość duży wybór ozdób świątecznych, świetna, kompetentna i miła obsługa. Jestem tam co roku 🙂

Wojtek Dębowski

Przede wszystkim duży wybór roślin, odpowiednio posortowane i łatwe dojście do każdej z nich, oczywiście obsługa bardzo miła i chętna służyć pomocą.

Krystyna Złotnik

Zadbaj z nami o swój ogród