O firmie

„Świat Zieleni” to Centrum Ogrodnicze połączone ze Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych.

Produkcję szkółkarską rozpoczęliśmy w 1995 roku. Otworzyliśmy niewielki punkt sprzedaży przy szkółce, a od 2000 roku mini Centrum Ogrodnicze. Z biegiem lat rozszerzamy swoją działalność i wprowadzamy nowe działy sprzedaży w naszym centrum. Powiększamy powierzchnię handlową, wprowadzamy nowe atrakcje (ogródki pokazowe i przykłady kompozycji roślinnych, altanka, w której można pijąc kawę czy herbatę przeglądać literaturę i prasę ogrodniczą, plac zabaw dla dzieci).

Dominującym asortymentem w naszym centrum są ozdobne drzewa i krzewy iglaste, liściaste, a także byliny pnącza , rośliny wodne , rośliny wrzosowate, róże, drzewa i krzewy owocowe. Oferowany materiał jest zróżnicowany pod względem odmian, wielkości i cen . Rośliny w naszym centrum w ogromnej większości pochodzą z własnej produkcji, dzięki czemu są zawsze świeże i w dobrej kondycji.

Chlubą naszego centrum jest bogaty asortyment kwiatów balkonowych i rabatowych z własnej produkcji.

Posiadamy również w sprzedaży szeroką ofertę podłoży ogrodniczych, donic, nawozów, nasion, drewnianej galanterii ogrodowej i innych artykułów potrzebnych do urządzenia i pielęgnacji ogrodu.

Świadczymy usługi w zakresie projektowania ogrodów.

Istnieje możliwość transportu zakupionych towarów, umożliwiamy płatność kartami płatniczymi.

Oferujemy miłą i fachową obsługę. Mamy nadzieję, że każdy odwiedzający nas miłośnik ogrodów znajdzie w naszym Centrum coś ciekawego dla siebie, spędzi miło czas i będzie z przyjemnością powracał.

 

phoca_thumb_l_P1100398